Príprava náplní podľa vlastnej chuti

Príprava náplní podľa vlastnej chuti - Inawera

Príprava náplní podľa vlastnej chuti sa stáva čoraz populárnejšou. Príčinou je prakticky nekonečné množstvo chutí ktoré môžete vyskúšat ale aj veľmi priaznivá cena jednotlivých zložiek. Príprava 10 ml náplne Vám nezaberie viac ako niekoľko minút, pričom náklady na takto pripravenú náplň sa pohybuju od 0,50 € za 10 ml náplne bez nikotínu po 1,50 € za 10 ml náplne z obsahom nikotínu 36 mg/ml. Tak čo na to poviete ? Rozhodne sa to oplatí vyskúšat.

 

Aj ked to na prvý krát znie zložito, príprava náplní podľa vlastnej chuti nemusí byť nič zložitého.

 

Základný postup:

Do 10 ml bázy nakvapkajte 8 až 10 kvapiek príchute. Nechajte 7 dní odležať na suchom a tmavom mieste.

Odležanie pripravenej náplne je dôležité !  Vaša náplň musí vyzrieť. Nedokvapkávajte príchuť na základe okamžitej intenzity chute prípravku. Môže sa Vám stať že chuť bude po niekoľkých dňoch príliš intenzívna.

Vyberte si svoju bázu a príchuť a už u niekoľko dní môžete inhalovať podľa vlastnej chuti.

Viac informácii a rád získate od už skúsených "miešačov" na slovenskom fóre el-cigareta.eu alebo na českom fóre e-cigaretafans.eu

Upozornenie:

Výrobky nepredajné pre osoby do 18 rokov. Potvrdením objednávky kupujúci vyhlasuje že je starší ako 18 rokov. Výrobky sú nevhodné pre nefajčiarov, tehotné a dojčiacie ženy a pre ľudí s alergiou na niektorú zložku výrobku. Výrobok skladujte v chlade a suchu, udržujte výrobok mimo dosah detí. Pri náhodnom požití alebo zasiahnutí pokožky dieťaťa okamžite vyhľadajte lekára. Kvapalina obsahuje nikotín. Nikotín je nervový jed, spôsobuje závislosť a pri zasiahnutí pokožky vášho dieťaťa môže spôsobiť vážne zdravotné komplikácie.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info