Zasielanie do ČR

Postup pri objednávaní a platbe pre zákazníkov z Českej republiky

1. Pri vypĺňaní objednávky zvoľte možnosť "Pošta - Česká republika (platba bankovým prevodom)".

2. Po odoslaní objednávky v EUR Vám systém zašle na vašu mailovú adresu potvrdenie o prijatí objednávky.

3. Následne Vám zašleme mail s inštrukciami o spôsobe platby a hodnote objednávky v CZK. Suma v CZK bude vypočítaná podľa kurzu ČNB a zaokrúhlená na celé koruny nadol. Výpočet si môžete overiť tu.

4. Požadovanú sumu uhradíte na účet vedený v českej pobočke FIO banky. Číslo účtu : 2500409928/2010 . Účet je vedený v CZK.  Ako variabilný symbol uveďte číslo Vašej objednávky.

5. Po uskutočnení platby doporučujeme zaslať report z internet bankingu alebo potvrdený príkaz na úhradu na mailovú adresu support@smoki.sk. Predídete tak možným komplikáciam pri indentifikácii Vašej platby. Tento krok nie je povinný.

6. O prijatí patby na náš účet Vás budeme informovať.

7. Tovar Vám odošleme v deň prijatia platby za predpokladu, že platba bude pripísaná na náš účet do 12.00 hod daného dňa. Ak bude platba pripísana po 12.00, Tovar bude odoslaný nasledujúci pracovný deň.

8. Tovar zasielame prostredníctvom pošty ako doporučenú zásielku prvej triedy. Dodacia doba pri takejto zásielke je 2 pracovné dni. E-mailom Vám zašleme podacie číslo zásielky. Po prekročení hranice budete môcť zásielku sledovať tu. Zásielka prekročí hranicu medzi SR a ČR druhý deň po odoslaní okolo obeda.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info