O batériach iTaste 800 mAh

Typy batérii iTaste VV 800 mAh

Batérie 800 mAhBatérie 800 mAh

 

1) Batéria s vonkajším ego závitom a vnútorný závitom 510. Výhodou tejto batérie je plná ego/510 kompatibilita, na batérii je možné použiť akékoľvek zariadenie určené pre eGo batérie. Estetickou nevýhodou je nemožnosť nasadenia vrchnáku v štýle pera. Táto batéria je súčasťou iTaste express setu a odvodených setov. Na túto batériu je možné nasadiť ktorékoľvek z nami ponúkaných zariadení (Vivi Nova s ego konusom, iClear10-16-30,eGo clearomizer, Tidy10-12...)

 

2) Batéria v štýle pera so závitom 510. Na batériu je možné nasadiť vrchnák v štýle pera, nevýhodou je nižšia kompatibilita a na batériu nie je možné nasadiť eGo zariadenia s úchytom na vonkajší závit alebo s presahom prstenca cez 510 závit (napr. eGo clearomizer, iClear16). Na batériu je možné nasadiť zariadenia s obnaženým závitom 510 (iClear10-30, Vivi Nova bez konusu). Táto batéria je súčasťou setu iTaste VV iClear10

 

3) Batéria bez vonkajšieho ego závitu a s vnútorným závitom 510. Výhodou tejto batérie je čiastočná ego/510 kompatibilita, na batérii je možné použiť zariadenia určené pre eGo batérie vybavené závitom 510. Estetickou nevýhodou je nemožnosť nasadenia vrchnáku v štýle pera. Táto batéria už nie je v našej ponuke.

 

4) Batéria s magnetickým úchytom. Batéria špecialne určená len pre nasadenie iTaste VV tank systému. Táto batéria a iTaste VV tank systém už nie sú v našej ponuke.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info