Innokin Technology Co,Ltd

je znalostná spoločnosť špecializujúca sa na dizajn, výskum, vývoj, marketing a predaj svojich výrobkov. Hlavnými produktami spoločnosti sú elektronické cigarety, e-fajčiarske zariadenia a liquidy "náplne" do elektronických cigariet.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť alternatívu k fajčeniu a podporovať zdravší životný štýl po celom svete, hlavne prostredníctvom state-of-art a jednoducho použiteľných produktov určených pre každého fajčiara.

 

1. Výskum & Design
Skúsený R & D tím spoločnosti Innokin Technology nepretržite pracuje na nových produktoch a vyvinie aspoň jeden nový produkt každý mesiac  a viac než 15 nových modelov ročne. Pred uvedením nového modelu na trh je  pre zabezpečenie tej najvyššej kvality vykonaných množstvo prísnych testov .


2. Kontrola kvality

Spoločnosť Innokin Technology má vypracovaný kompletný systém riadenia kvality a vykonáva prísne kontroly v priebehu celého procesu.


3. Výhoda
Spoločnosť Innokin Technolgy je profesionálny výrobca elektronických cigariet s bohatými skúsenosťami. Výrobky spoločnosti,ako Innokin Lea, AIO, Infinity, sú jedinečným produktom spoločnosti a Innokin Technology je tak lídrom hlavne v oblasti inovácie, dizajnu a kvality.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info